CHP'li Başkan'dan 'belediye şirketlerinden maaş iddiaları'na yanıt!

10 Eylül 2019 Salı   16:23

GERÇEKİZMİR - Menemen Belediye Başkanı Cumhuriyet Halk Partili (CHP) Serdar Aksoy kurum şirketlerinden maaş aldığına dair iddialara yanıt verdi. 

Belediyeye ait hiçbir şirketten huzur hakkı ya da herhangi bir ücret almadığını belirten Başkan Aksoy, belediye başkanlığından almış olduğu aylığı da hayır kurumlarında bağışladığını ifade etti.

Aksoy, söz konusu iddialar hakkında yasal hakkını sonuna kadar kullanacağının da altını çizdi. 

YASAL HAKKIMI SONUNA KADAR KULLANACAĞIM!
Menemen Belediye Başkanı CHP’li Aksoy konuya ilişkin sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: Bir takım medya organlarında belediyemize ait şirketlerden aylık aldığıma dair haberler yapılmaktadır. Belediyemize ait şirketlerden huzur hakkı ya da başka bir ad altında hiçbir ücret almadığım gibi Belediye Başkanlığı’ndan almış olduğum aylığımı da hayır kurumlarına bağışladığımı kamuoyunun bilgisine sunarım. Tarafımı yıpratmak adına bu tür asılsız haberleri yapanlar hakkında yasal hakkımı sonuna kadar kullanacağımı bildirir, saygılarımı sunarım.Sayfa Adresi: http://www.gercekizmir.com/haber/CHP-li-Baskan-dan-belediye-sirketlerinden-maas-iddialari-na-yanit/68926