FullMoon’da doyasıya eğlence!

16 Ekim 2019 Çarşamba   14:59

FullMoon Sound & Music, 21. buluşmasını gerçekleştirdi. “Bu Etkinlikte Her Bilet Bir Fidan” sloganıyla gerçekleştirilen festival, İzmirlilerin eğlenirken, yardım etmelerini de sağladı. Fullmoon Sound & Music, bugüne kadar özgün 20 etkinliği tamamladı, 30’dan fazla okula 250 bin kitap bağışı yaptı ve önceki gün gerçekleştirilen 21. buluşmayla, geçtiğimiz yaz aylarında İzmir’de yaşanan yangının yaralarını sarmak için gereken fidanları toplama imkanı buldu.

FullMoon Sound & Music, güne ilk olarak yoga ve atölyelerle başladı. Erken saatlerde festival alanına gelen İzmirliler yoga ile rahatlarken, çeşitli atölyeler ile de eğlenme imkanı buldu. Festivalde kapı açılışı ile birlikte FullMoon set, müzik severlere harika dakikalar geçirme fırsatı sundu. Daha sonra ise sırasıyla Analog Disko, Agawe ve Eren Dutlu sahneye çıktı. Özellikle Agawe ile İzmirliler festivalin hareketliliğine yavaş yavaş alışmaya ve eğlenmeye başladı. Daha sonra ise sahneye internet üzerinden paylaştığı kısa ve etkili cover’larıyla herkesin beğenisini kazanan Ekin Beril çıktı. Beril’den sonra Bambaşka sevilen şarkılarını İzmirliler için seslendirdi. Festivalin son grubu ise herkesin severek dinlediği Adamlar oldu. 2013 yılında kurulan ve 2015’te çıkış yapan Adamlar, en sevilen şarkılarını müzikseverler için seslendirdi.

HARİKA BİR ORGANİZASYON

Festivale gelen birkaç kişiyle sohbet etme imkanı bulduk İzmir’de öğrenci olduğunu ifade eden bir müziksever, “İzmir’e bu sene geldim. Böyle güzel festivallerin olduğunu öğrenmem çok iyi oldu. Bundan sonra da FullMoon’u hep takip edeceğim” ifadelerini kullandı. Bir diğer festival katılımcısı ise “Konserler harika, etkinliğin amacı harika. Aldığım bilet sayesinde bir fidan katkıda bulunmuş oldum. Festivalde özellikle hoşuma giden şey ise yiyecek olarak falafelin de olmasıydı. Bu tip festivallerde genellikle vegan ve vejetaryen bireyler unutuluyor. Bu nedenle bu menü aşırı hoşuma gitti. Harika bir organizasyon!” dedi.Sayfa Adresi: http://www.gercekizmir.com/haber/FullMoonda-doyasiya-eglence/70592