Bayraklı'da Meclis'te tansiyon yükseldi: O sözlere Sandal'dan sert tepki!

3 Temmuz 2020 Cuma   22:05

GERÇEKİZMİR - Bayraklı Belediyesi Temmuz ayı ikinci meclis toplantısı Belediye Başkanı Serdar Sandal başkanlığında gerçekleşirken, toplantı sonunda tansiyon yükseldi.

MHP Bayraklı Meclis Üyesi Muhammet Şahin, ilçede uyuşturucu kullananların arttığını, bu sorunun büyük boyutlara ulaştığını anlattı. Bu iddiayla ilgili görüşlerini bildirmeye çalışan Başkan Sandal'ın sözünü kesen Şahin'in “MHP’den neden rahatsız oluyorsunuz?  Aftan terör örgütleri çıkamadı diye mi?” sözleri, Sandal’ın tepkisiyle karşılaştı.

SANDAL: BU VATANI SENDEN DAHA FAZLA SEVERİM

Sandal, MHP'li Şahin'in sözleri üzerine sesini yükselterek “Bu ne düzeysiz bir laf! Düzeysiz bir yaklaşım. Senin haddine bizi terör örgütleriyle bir söylemen. Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım! Senden daha fazla vatanperverim. İşinize bakın. Bu denli bir saygısızlık olmaz. Bu vatanı senden daha fazla severim ben! Bu vatanı, bayrağı, toprağı senden daha çok severim. Ve sen gibilere bırakmam! Ülke benim ülkem! Çocuk benim çocuğum. Kimsenin haddine değil. Hiç kimse ucuz laflar söyleyeceğim diye bir başkasını bu tür ithamlarda bırakma hakkı yok. Geçti o günler” dedi.

CHP’li meclis üyelerinin tamamı ayağa kalkarak MHP’li Şahin’e tepki gösterdi.  Bazıları Şahin’in üzerine yürürken araya AK Partili meclis üyeleri girdi.

Bazı CHP’li meclis üyeleri, “PKK’lıları davul zurnayla karşılayan sizsiniz” diye bağırdı.    Sayfa Adresi: http://www.gercekizmir.com/haber/Bayrakli-da-Meclis-te-tansiyon-yukseldi-O-sozlere-Sandal-dan-sert-tepki/82067