CHP İl Başkanı Yücel'den muhtarlar zirvesinde çarpıcı mesaj: 'Ben ne dersem olur' dönemi bitti!

7 Temmuz 2020 Salı   10:06

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığı muhtarlarla buluşmaya devam ediyor. Muhtar buluşmalarını sürekli hale getireceklerini daha önce açıklayan Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Menderes’te 40'a yakın muhtarla bir araya gelerek sorunları ve istekleri dinledi.

Menderes’te gerçekleşen muhtarlar buluşmasına Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, CHP Menderes İlçe Başkanı Gizem Ergün, CHP İl Başkan Yardımcıları Özkan Tice, İpek Onbaşıoğlu, Binali Gül ve Çağdaş Kaya’da katıldı.

İzmir’in tüm ilçelerinde muhtar buluşmalarını gerçekleştireceklerini, muhtarlardan gelen istek ve öneriler doğrultusunda yerel yönetimlerle birlikte çalışmalarına yön vereceklerini ifade eden Yücel, muhtarların görüşlerini çok önemsediklerini belirterek, şunları söyledi;

YÜCEL: MENDERES’TE “BEN NE DERSEM O OLUR” DÖNEMİ BİTTİ
Bizler yerel yönetimlere talip olurken, muhtarlarımızla birlikte çalışacağımıza her türlü sorunlarını çözmek için gayret göstereceğimize ve onlarla sık sık bir araya geleceğimize söz vermiştik. Verdiğimiz bu sözü de tutuyoruz. Pandemi sebebiyle bu buluşmalara bir süre ara vermek zorunda kalmıştık ama normalleşme sürecinde yeniden muhtarlarımızla bir araya gelmeye başladık. Bugün Menderes’in değerli muhtarlarını, yani sizlere dinleyeceğiz. Biliyorum ki, belediye başkanımız Mustafa Kayalar sizlerle sık sık bir araya geliyor ve bizleri de gururlandıran oldukça başarılı çalışmalar yürütüyor. Artık Menderes’te “her şeyi ben bilirim, ben ne dersem o olur” dönemi bitti. Menderes, CHP ve Mustafa Kayalar ile birlikte yeniden ortak akılla ve halkla birlikte yönetilmeye başladı. Bu süreçte en önemli gücümüz ve kaynağımız da siz değerli muhtarlarımızsınız. Sizleri dinleyip varsa sıkıntılarınızı çözmek ve önerilerinizi not almak için, sizlerle birlikte Menderes halkına daha da iyi hizmetler sunmak için buradayız.  

KAYALAR: EŞİT HİZMET ANLAYIŞIYLA ÇALIŞIYORUZ
İlçeyi, Menderes’in 44 mahalle muhtarıyla birlikte yönettiklerini ve uyum içinde çalıştıklarını söyleyen Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’ da muhtarlara verdiği önemi belirterek “ Bugün bir kez daha muhtarlarımızın istek ve taleplerini masaya yatırmak için bir aradayız. Menderes’imizin her mahallesine eşit hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Bu anlayışımıza katkı koymak amacıyla bugün bizlerle birlikte olan il başkanımıza, ilçe başkanımıza, il yöneticilerimize ve değerli muhtarlarımıza katılımları için çok teşekkür ediyorum. Bugün muhtarlarımızı dinleyeceğiz ve onların istekleri doğrultusunda hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından söz alan muhtarlar, mahalleleri ile ilgili beklenti ve isteklerini dile getirirken, kendileri ile uyum içinde çalışan ve her istediklerinde rahatça ulaştıkları Menderes Belediye Başkanı Kayalara’ da teşekkür ettiler.  Sayfa Adresi: http://www.gercekizmir.com/haber/CHP-Il-Baskani-Yucel-den-muhtarlar-zirvesinde-carpici-mesaj-Ben-ne-dersem-olur-donemi-bitti/82202