CHP Lideri’nden belediye başkanlarına mesaj: Yakından izliyoruz!

23 Eylül 2020 Çarşamba   21:53

GERÇEKİZMİR- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Halk TV’deki ‘Şirin Payzın ile Sözüm Var’ programına konuk oldu.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu kendisine yöneltilen sorulara yanıtlar verirken ayrıca gündeme dair açıklamalarda da bulundu.

ÜYE SAYIMIZ HİÇ AZALMADI, HEP ARTTI
Geçtiğimiz günlerde partinin üye sayılarında azalmalar olduğunun iddia edilmesine kısaca değinen Kılıçdaroğlu, “Üye sayımız hiç azalmadı, hep arttı. İstifa edenler ve ölenler elbet ki var. Bizim partimizin üyesi sürekli artar. Her hafta MYK toplantımıza güncel tablolar gelir” dedi.

BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ GÖREV YAPACAK, GÜVEN TAZELEYECEK, SICAK SİYASETTEN UZAK DURACAK!
Belediye başkanlarının hizmetlerini yaparak güven tazelemesi gerektiğini söyleyen Kılıçdaroğlu önemli açıklamalarda bulundu. Belediye başkanlarının görevlerini yapmaya devam edeceklerini vurgulayan Kılıçdaroğlu, “Sıcak siyasetten uzak durmaları gerekiyor. Belediye başkanlarımızın başarı çıtasını yakından izliyoruz. Ekrem Bey de Mansur Bey de başarılı olacak. Diğer büyükşehir belediye başkanlarımız da aynı şekilde…  Duayen olan Yılmaz Büyükerşen var. Yeni seçilen büyükşehir belediye başkanlarımız Yılmaz Bey’den görüş alıyorlar. Çünkü o yıllarca AKP’nin çoğunlukta olduğu bir mecliste başkanlık yaptı” dedi.

ONLAR NE KADAR BAŞARILI OLURSA BİZ O KADAR MUTLU OLURUZ
Görevdeki başkanların hakkaniyetli bir şekilde hizmet ve görev yapacaklarına inandığını vurgulayan Kılıçdaroğlu, “Belediye başkanlarını seçerken bu duyguyla seçtik. Onlar ne kadar başarılı olursa biz o kadar mutlu oluruz” mesajını verdi.Sayfa Adresi: http://www.gercekizmir.com/haber/CHP-Liderinden-belediye-baskanlarina-mesaj-Yakindan-izliyoruz/85601