Virüsü yenen Yılmazlar görevinin başında!

16 Aralık 2020 Çarşamba   11:57

Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar’ın 1 Aralık’ta Covid19 testi pozitif çıkmış bunun üzerine evinde karantinaya alınarak tedavisine başlanmıştı. Geçen süreçte tedavisini ve karantina sürecini evinde geçiren Başkan Yılmazlar, tedavisinin bitmesinin ardından yeniden görevine döndü.

Yaşadığı süreçte uzaktan yürüttüğü hizmetlere kaldığı yerden devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, “Tedavi ve karantina sürecini tamamlayarak yeniden hemşehrilerime hizmet edebilmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum. Tüm ekip arkadaşlarımla birlikte Beydağ’ımızı daha güzel yarınlara taşıyabilmek adına canla başla çalışmaya, geleceğin Beydağ’ını inşa çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalarımız için de Allah’tan acil şifalar diliyorum. Salgın süreci boyunca canla başla en ön safta mücadele veren sağlık çalışanlarımıza da sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

“Hep birlikte Kurallara Uyalım”

Salgınla mücadelede hayati önem arz eden maske, mesafe ve hijyen konularına dikkat çeken Başkan Yılmazlar, “Özellikle fiziksel temastan kaçınma, sosyal mesafeyi koruma, kalabalık ortamlarda bulunmama ve hijyen kurallarına çok dikkat etmemiz gerekiyor. Hep birlikte belirlenen kurallara uyduğumuz sürece inanıyoruz ki bu zor günleri birlikte atlatacağız.” diye konuştu.

 Sayfa Adresi: http://www.gercekizmir.com/haber/Virusu-yenen-Yilmazlar-gorevinin-basinda/89470