Başkan Sengel, 'Lider'e o projeyi anlattı, açılış için söz aldı!

7 Nisan 2021 Çarşamba   16:16

GERÇEKİZMİR - Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel Ankara'ya giderek Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. 

Başkan Sengel ziyarette Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na Efes Tarlası Yaşam Köyü projesini detaylandırarak anlattı. Sengel sunumun ardından Lider'i projenin açılışı için ilçeye davet etti ve bu konuda söz aldı. 

Kılıçdaroğlu ziyaretinin fotoğraflarını paylaşan Sengel ziyaret hakkında, "Sayın Genel Başkanımıza #EfesTarlasıYaşamKöyü projemizin detaylarını anlatıp; açılış için Efes Selçuk’ta olacağına dair sözümüzü aldık. O yüzden #EfesSelçuk’a bu gururla geri dönüyoruz" açıklamasını yaptı. 

Öte yandan Sengel, Ankara ziyareti çerçevesinde, Efes Tarlası Yaşam Köyü ile ilgili olarak CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve CHP Tarım Politikaları Genel Başkan Başdanışmanı Orhan Sarıbal ile verimli görüşmeler gerçekleştirdi.Sayfa Adresi: http://www.gercekizmir.com/haber/Baskan-Sengel-Lider-e-o-projeyi-anlatti-acilis-icin-soz-aldi/94550