Başkan İduğ'dan katılımcı demokrasi mesaisi!

29 Ocak 2023 Pazar   09:39

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Yeşilçam Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle gezileri kapsamındaki ziyaretinde esnafla tek tek tokalaşan, sokaklarda vatandaşlarla sohbet eden Başkan İduğ, mahallelilerin talebi olan pazaryerinin nereye yapılmasını istediklerini bizzat vatandaşlara sordu.

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Yeşilçam Mahallesi’nde yapılan hizmetleri ve yeni yapılacak yatırımları vatandaşlarla konuştu. Esnafı ziyaret ederek Bornova Belediyesi’nden beklentilerini ve yapılan hizmetlerle ilgili görüşlerini soran Başkan Dr. Mustafa İduğ, yapılması planlanan pazaryeriyle ilgili de vatandaşların görüşlerini sordu.Bornova Belediye Meclis Üyeleri, belediye bürokratları ve Yeşilçam Mahallesi Muhtarı Hamdi Şengül’ün de katıldığı ziyaretlerde mahallelilerin yeni hizmetlerle ilgili taleplerde alındı.

Adım adım Bornova
Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Bornova’nın mahallelerini adım adım gezmeye devam ettiklerini belirterek, “Göreve geldiğimiz günden bu yana doğıru zamanda doğru yerlere yatırımlarımızı yaptık. 2023 yılında da aynı anlayışla ve hız kesmeden yatırımlarımızı yapmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın gerçek ihtiyaçlarını tespit edip ona görev yol haritamızı belirliyoruz. Yeşilçam Mahallesi'nde de yol üzerinde kurulan pazaryerinin yeni bir alana taşınması en önemli ihtiyaçlardan bir tanesi. Bu konuda en doğru yeri belirleyip yatırımımızı yapmak temel önceliğimiz” diye konuştu.Sayfa Adresi: http://www.gercekizmir.com/haber/Baskan-Idug-dan-katilimci-demokrasi-mesaisi/127781